Supernatural RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büşra~Nutella

3 posters

Büşra~Nutella Empty Büşra~Nutella

Mesaj tarafından Scarlett Nora Oldwin Ptsi Kas. 29, 2010 8:13 pm

Herkese selamlar ben de Büşra… Pek çok forumda "Anna Maria" nickiyle üyeyim belki bilen bilir, bilmeyen ulursa da tanışırız sorun değil ^^ Kendimden biraz bahsedecek olursam köken Yunanistan ama siz İstanbul diyin. *-* Sonuçta doğduğumdan beri buradayım, Merlin tutkunu, Nutella düşkünü Medusa savunucusu bir insanım. 18 yaşındayım, hiçte güzel bir yaş değil, neden şimdi yaşımı söyledim bir fikrim yok açıkçası sonuçta seneye değişecek bir şeyi söylemek bile aslında saçma, neticede değişmeyen tek şey değişimdir *-* Fakat değişken ruhlu bir insanımdır, hoşuma giden bir şeyden direkmen soğuyabiliyorum. Fakat bazı şeyler ise benim için özeldir, asla bırakmam. Sıralamaya kalksam sanırm bir liste olur *-* Önceden dediğim gibi bir nutella'cıymdır. (Büşra~Nutella Nutella_emoticon ) hayatımın bir parçası diyebilirim. Onun haricinde resim yapmayı seviyorum ve sanırım yapabildiğin en iyi şey. Müzik; her hangi bir tarzım yoktur açıkçası bu konuda, o an ki ruh halime göre takılıyorum. Büşra~Nutella 189772

Supernatural, Supernatural, Supernatural; Anime, Rpg ve Merlin tutkumdan sonra ki en sevdiğim şey diyebilirim, belki de önce. Bu liste biraz karışık aslında.Büşra~Nutella 116244 ( Harry'i de unutmayalım. / Zaten o olmasaydı rp düşkünün biri olmazdım. <3 ) Her ne kadar çevremdekilere göre doğaüstü olaylar falan saçma gelse de, seviyorum ya! Diyerek haykırıyorum. Bilimkurgu ve fantastik kitapların hastasıydım, zaten Harry Potter, Merlin ve Supernatural'a da bundan bağlandım. Televizyonla aram yoktur diyebilirim, bu yıl değerli çağdaşçımız Sema Hoca'nın beni ÇTT.'ye bağlaması üzerine tek politika programlarına adanmış bulunmaktayım, siyaset & politika ile defa bu kadar dikkatime çekiyor bundan dolayı buradan Sema hocama sevgilerimi de iletiyorum. Ayrıca hazır Sema hocaya iletmişken beni ps. ile tanıştıran bilgisayarcım Mehmet hocama da selamlarımı iletiyorum. Duy sesimi eyy hocam! Suspect Neyse sanırım bu kadar yeterli, GalataSaray'lıyım, falan filan... Bazen çenem düşebilir madur görün, ikizler burcunun çenesi düşük olur derler ama ne kadar doğru bilmiyorum açıkçası. Neyse efendim, yeniden selamlar hoşbulmuşum... Ee. merhabalaarrr? Büşra~Nutella 98656
Scarlett Nora Oldwin
Scarlett Nora Oldwin
Cadı
Cadı

Büşra~Nutella Empty Geri: Büşra~Nutella

Mesaj tarafından Victoria Huffington Salı Kas. 30, 2010 12:22 am

Öncelikle, koccaman bir hoşgeldin! =)
18 yaş cidden fena bi yaş, orda katılmalıyım sanırım sana :/ En azından yasal olarak sigara alabiliyoruz gerçi =P
Fantastik/bilimkurgu... Eveeet eveeeeeeet!!! Forgotten Realms okuyo musun? Peki ya Hitchhkikers Guide to the Galaxy? Okumuyosan oku. HGG'ın filmi var da onun kitapla alakası yok, onu izleyip of çekiyosan çekme. Oku. =P
Victoria Huffington
Victoria Huffington
Yönetici ~ Avcı
Yönetici ~ Avcı

https://supernaturalrp.yetkinforum.com

Büşra~Nutella Empty Geri: Büşra~Nutella

Mesaj tarafından Rabel Xyre Salı Kas. 30, 2010 12:24 am

Oj gedin Didişvomen'im xD
Rabel Xyre
Rabel Xyre
Cadı
Cadı