Supernatural RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şeytana uydum! Ah, pardon, iblise uydum!

2 posters

Şeytana uydum! Ah, pardon, iblise uydum!  Empty Şeytana uydum! Ah, pardon, iblise uydum!

Mesaj tarafından Avery Lazar Çarş. Kas. 24, 2010 1:08 am

Yaşlı meşe ağacından yapraklar dökülürken kısa bir an ağacı izledim. Rüzgar nedeniyle sallanıyor fakat yine de hayatta, dimdik ayakta durmak için çaba harcıyordu. Ağaca Avery ismini taktım. Çünkü onu kendime benzetmiştim biraz. Annemin ölümünden bu yana ayakta kalmaya çalışıyordum. Fakat.. Olmuyordu. Bunu başarmak, ayakta durmak çok zordu. Bir kez daha yanmaya başlayan gözlerimi kırpıştırdım. Ağlamayacaktım.. Güçlüydüm çünkü. Ya da ağlayamayacak kadar acizdim. Arabama atladım ve evime gitmeye karar verdim. Kimse'nin beni beklemediği evime..
Arabayı durduğum da hava da bir şekil seçer gibi oldum bir an. Ama sonra bunun benim takıntım olduğuna karar verdim. Arabadan inerken, annemin ölüşünü ve olan bir çok şeyi düşünmemeye çalıştım. Bu düşünmemeye çalıştıklarımın arasında babam da vardı. Lanet olasıcası babam! Onu şu güne kadar görmemiştim. Ancak Cenazeye geldiğin de başkalarının fısıltı şeklinde ki dedikodularından babam olduğunu duymuştum. Yutkundum. O lanet herifin babam olması artık çok fazlaydı.
Ve bir de bana bakmak istemesi.. Sanki ben kendime bakamıyordum. Ben çocukluk dönemini aşmış, bir yetişkindim artık. Fakat babam aynı şeyleri düşünmüyordu. Kendi hayatımı tehlikeye atan bir velettim ona göre.
Başımı hafifce, sanki düşünceleri kafamdan atmak istiyormuşcasına salladım. O sırada rüzgarın esişi durdu. Bunu garip bulmuştum doğrusu. O an da beynime çarpan şeyle birlikte olduğum yerde savunma pozisyonu aldım.
Ve o sırada iblis karşımda belirmişti! Hay aksi!
''Hey! Korkma seni yemeyeceğim'' dedi iblisin tiz sesi. Bunun üzerine alaycı bir kahkaha attım. Bu iblislerin mizah anlayışları oldukça garipti.
''Senden korkacağıma gider ölürüm daha iyi'' diye karşılık verdiğim de yüzünde ki ifadenin değiştiğini görebiliyordum.
Neden bütün iblisler gelip beni bulurlardı ki? Bu hafta kaç tane görmüştüm? 2 mi? Bilmiyorum..
Avery Lazar
Avery Lazar
Avcı
Avcı

Şeytana uydum! Ah, pardon, iblise uydum!  Empty Geri: Şeytana uydum! Ah, pardon, iblise uydum!

Mesaj tarafından Lewymocha Çarş. Kas. 24, 2010 1:32 am

Anechka...
İntikam sırası gelmişti. Onu istiyordum. Bedenini, ruhunu, acılarını ve öfkesini... Her şeyi ile benim olmalıydı. Onu düşünmek bile iştahımı kabartıyor ve ona karşı olan öfkem artıyordu. Ama onu bulamıyordum. İblis olmama ve yeteneklerimin olmasına karşı o lanet s*rtük her defasında yer değiştiriyordu. Ya peşinde olduğumu biliyorsa? diye bir düşünce geçti aklımdan. İşte o zaman bu onun bir korkak olduğunu gösterirdi. Aciz bir korkak.
Bir gün bu dünyanın benim olacağı hayaline kapılırdım küçükken. Bir prenses olacaktım. Saçları uzun, lüle lüle olan bir prenses. Pembe, hayır hayır kırmızı bir elbisem olacaktı halkı selamlarken. Ve uşaklarım... Her istediğimi anında yapacak bir olan uşaklarım. Gökyüzüne yazacaktım adımı. Herkes adımı haykıracak ve saygı duyacaktı. Ölümümle birlikte hayallerimde uçup gitti. Hepsi birer birer köreldi tıpkı ruhum gibi. Gözümden akan, ne olduğu belirsiz sıvıyı elimin tersi ile sildim. Daha çok öfkelenmiştim. Mutlaka bulmalıydım onu. Katilimi bulmalıydım ama nasıl?
Birden arkamda bir avcının arabasından indiğini gördüm. İşte bu.
Onun sayesinde Anechka'yı bulabilecektim. Üstelik küçük avcıyı da iyi tanıyordum. Avery...
Hızlıca karşısında belirdim. Hemen gard pozisyonunu aldı. ''Hey! Korkma seni yemeyeceğim'' dedim sinsi bir gülümsemeyle. Bir kahkaha patlattı.
''Senden korkacağıma gider ölürüm daha iyi''
dedi. Bu kız aptal filan mıydı? Zaten krşısında bir iblis vardı. Ya ölecek ya da öldürecekti. Ki 2. seçeneğe ihtimal bile vermiyordum. Aslında savaşmak için gelmemiştim. Küçük masum bir anlaşma yapacaktım. Onu en derinden vurmaya çalışarak.
'' Karşında bir iblis varken fazla cesursun Avery. '' dedim hafif bir gülümsemeyle. Etrafıma bakınıp herkesin kendi halinde olduğundan emin olunca sözlerime devam ettim.
'' Merak etme buraya savaşmaya değil anlaşmaya geldim '' dedim.
Lewymocha
Lewymocha
Sarı Gözlü İblis
Sarı Gözlü İblis

Şeytana uydum! Ah, pardon, iblise uydum!  Empty Geri: Şeytana uydum! Ah, pardon, iblise uydum!

Mesaj tarafından Avery Lazar Çarş. Kas. 24, 2010 2:15 am

İblisi süzmeya başlamıştım. Onda tanıdık bir şey vardı. Saçları kızıldı ve gözleri.. Sarıydı. Ah evet bu sarı iblis Lewymocha'ydı. Ondan bahsedildiğini daha önce de duymuştum fakat kimin, onun için neler söylediğini şimdi hatırlayamıyordum. O sıra da iblis'in konuşmaya başladığını farkettim.
'' Karşında bir iblis varken fazla cesursun Avery. '' dedi hafif gülümsemeyle. Bunun üzerine ona güzelce bir cevap yapıştırmayı planlarken benden erken davrandı ve konuşmasına devam etti.
'' Merak etme buraya savaşmaya değil anlaşmaya geldim '' Bunun üzerine resmen şok olmuştum.
Bu iblis hem ismimi biliyordu, hem de benimle bir anlaşma yapmak istiyordu. Bu gerçekten alışılmış bir şey değildi.
Hava tekrar esmeye başlarken iblis'i tekrar süzdüm. Soluk teni adeta havanın içinde parıldıyordu. Ve bu gözlerini daha da çok ortaya çıkartıyordu. Ve bu biraz onu tiksinç bulmamı sağlamıştı.
Yüzümde oluşan şoku usta bir davranışla fırlatıp atmayı becerdim. Sinsi gülümsemem yüzüme yayılırken bir elimde arabama yaslandım ve alaycı bir ses tonuyla konuşmaya başladım.
''Vay, iblisle anlaşma! Beni tanıyor gibisin.. Bunu yapmayacağımı da biliyor olmalıydın''
İblisin yüzünde ki ifade den onun elinde bir koz olduğunu anlamış oldum. Fakat benimle ilgili ne kozu olabilirdi ki?
Tek başına yaşayan biriydim ben.. Kimle tehtit edebilirdi ki?
Avery Lazar
Avery Lazar
Avcı
Avcı

Mesaj tarafından Lewymocha Çarş. Kas. 24, 2010 2:59 am

İki saat düşündü. Sen salak filan olmalısın dedim içimden. Bunun için o kadar beklenir miydi? Birkaç kez beni süzdü. Tanıdık bir ifade vardı yüzünde ama beni çok iyi tanımadığına bahse bile girebilirdim?
Sinsice güldü kendini akıllı sanarak. Eliyle arabaya yaslandı.
''Vay, iblisle anlaşma! Beni tanıyor gibisin.. Bunu yapmayacağımı da biliyor olmalıydın'' dedi alaycı bir ses tonuyla. Ah hayır Avery seni çok iyi tanıyorum. Belki de senden daha fazla tanıyorum seni. Yüzümdü muzip bir gülümseme oluştu. Onu meraklandırmak istiyordum. Hemen söze girerek her şeyi bok etmek istemiyordum. Ona karşı bir adım attım. Kırk yılda bir giydiğim siyah topuklularımın çıkardığı sesle etraftaki kuşlar uçuşmaya başlamıştı. Yanına yaklaştıkça ürküyor gibi bir hali vardı ve hemen savunmaya geçti. Yavaşça eğilerek kulağına fısıldadım.
‘’ Ne o ? Anneni görmek istemiyor musun? ‘’ dedim haince. Onu en derinden vurmuştum. Şu anlık kahrolası bir s*rtük olduğumu biliyordum ama yapabileceğim bir şey yoktu. Anechka’yı bulmam lazımdı.
Dudaklarımı kulağından çekince suratını uzun uzun süzdüm. Aptal bir ifade vardı. Şoktan kurtulması da uzun süreceğe benziyordu. Her ihtimale karşı biraz geri çekildim ve onda bıraktığım izi keyifle seyrettim. Gerçekten buna inanmıştı. Onu annesi ile görüştüreceğime gerçekten inanmıştı. Zavallı...
'' Cevap vermeyi düşünüyor musun '' dedim gıcık bir ses tonuyla. Bu onu kendine getirmeye yetmişti.
Lewymocha
Lewymocha
Sarı Gözlü İblis
Sarı Gözlü İblis

Mesaj tarafından Avery Lazar Çarş. Kas. 24, 2010 3:11 am

Bana yaklaşarak kulağıma doğru fısıldadığın da ürkmüştüm. Belli etmemeye çalışsam da yüzün de oluşan ifade bunu anladığını gösteriyordu.
'' Ne o ? Anneni görmek istemiyor musun? '' dediğinde resmen şoka girmiştim.
Bu adi iblis annemi nerden biliyordu? Her şeyi bildiğini düşünüyordu galiba. Fakat hiçbir şeyi bilmiyordu. Yüzüm de ki ifadeyi her ne kadar silip atmak istesem de atamıyordum ve bu onu eğlendiriyormuş gibiydi.
Benden az da olsa uzaklaştığın da yüzümü inceliyor ve bundan keyif alıyormuşcasına gülümsüyordu.
Lanet! Lanet! Lanet!
'' Cevap vermeyi düşünüyor musun? '' diye sorduğun da bir adım geri çekilmiş olduğunu farkettim.
Acaba gerçekten annemi gösterebilir miydi bana? Tabii ki de hayır! O bir iblisti ve iblislerle anlaşma yapmak kimse için karlı olmazdı.
Onlar insanlarla oyun oynarlardı. İstedikleri şeyi alınca, bir bakarsın ki lanet olasıca iblis ortadan kaybolmuş olur.
Bu işlerde oldukça yeni olsamda -2 yıldır avcıyım- bunu anlayacak kadar akıllıydım ve bu yüzden çok iyi bir avcı olacağımı söyleyip duruyorlardı. Bunun üzerine iblis'in yüzünde ki sabırsız ifadeyi görünce kendimi zorlayarak yüzümde ki şok ifadesini sildim.
''Kabul ettiğimi söylemiyorum. Fakat karşılığın da senin çıkarın ne olacak?'' dedim sinsice. Bu hem kabul edip etmediğimi gösterirdi, hem de karşılığın da ne istediğini bana gösterirdi.
Hayretle bana bakarken, bu kadar sinsi ve zeki olduğumu düşünmediğini farkettim.
Avery Lazar
Avery Lazar
Avcı
Avcı

Mesaj tarafından Lewymocha Cuma Kas. 26, 2010 3:34 am

Tekrar düşünmeye başladı. Basmıyordu bu kızın kafası altı üstü basit bir AN-LAŞ-MA...
En sonunda ''Kabul ettiğimi söylemiyorum. Fakat karşılığın da senin çıkarın ne olacak?'' dedi sinsice. O yüzünü parçalayıp köpeklere yem yapmak istiyordum. Şaşırmıştım doğrusu anne lafını duyunca hemen kabul edeceğinden emindim. İşler planlandığı gibi olmayınca ellerimle bağdaş kurdum ve arabasına yaslandım. Biraz beklerken saçlarımın ahenkle rüzgarda dans etmesini izledim. En sonunda biraz tebessüm ettim ve söze girdim. '' Anechka. Anechka'yı istiyorum. Onunla konuşmam gereken bir şeyler var ''dedim.
Olduğum yerde doğruldum ve Avery'e sırtımı döndüm. Tüm saçlarımı bir elime topladım ve ensemden göğüsüne doğru sarkıttım. Ele geçirdiğim bedenin ensesinde antik bir yazı vardı. Şimdi küçük bir tiyatro yapma zamanı gelmişti. ''Bunu görüyor musun Avery? Bu pişmanlığımın simgesi. Yaptıklarımdan utanıyorum ve normal olmak istiyorum. Lütfen, lütfen bana yardım et. '' dedim ağlayarak. Ellimin tersiyle göz yaşlarımı sildim. '' Her neyse neden bir iblise güvenesin ki '' dedim arkamı dönüp gitmeye hazırlanırken.
Lewymocha
Lewymocha
Sarı Gözlü İblis
Sarı Gözlü İblis

Mesaj tarafından Avery Lazar Cuma Kas. 26, 2010 3:46 am

'' Anechka. Anechka'yı istiyorum. Onunla konuşmam gereken bir şeyler var '' dediğin de saçlarını topladı ve ensesinden göğsüne doğru sarkıttı. Ensesinde bir yazı vardı ve bu yazının.. Ne demek olduğunu bile bilmiyordum. Galiba iblislere özgü bir şeydi. Ya da değil miydi?
''Bunu görüyor musun Avery? Bu pişmanlığımın simgesi. Yaptıklarımdan utanıyorum ve normal olmak istiyorum. Lütfen, lütfen bana yardım et. '' dedi ağlayarak. Ellinin tersiyle göz yaşlarınıı sildi ve sözüne devam etti. '' Her neyse neden bir iblise güvenesin ki ''
Bunun üzerine doğruyu söylemek gerekirse şaşırmıştım. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Ve.. Aneckha'yı neden istiyordu? Bu iblis ya benimle kafa buluyordu, ya da gerçekten yardım istiyordu.
Kahretsin! Ona inanmalı mıydım? Ah, hayır.. Hayır.
Arkasını dönüp gitmek üzereyken ağzımdan çıkan sözcüklere karşı koyamadım. ''Onu neden istiyorsun? Bir anlaşma yapacaksak sana güvenmem için bir kaç sebebim olmalı'' dediğim de dönüp bana bakmış ve donuk sarı gözleriyle karşılaşıvermiştim.. Tanrı aşkına! Bu iğrençti! Yani sarı gözler. Yüzümü buruşturdum ve başka bir yere bakmaya başladım.
''Konuşmaya başla sarı göz'' dedim.
Avery Lazar
Avery Lazar
Avcı
Avcı

Mesaj tarafından Lewymocha Cuma Kas. 26, 2010 4:02 am

''Onu neden istiyorsun? Bir anlaşma yapacaksak sana güvenmem için bir kaç sebebim olmalı'' dedi. Sırtımdan ona baktım. Gözlerime baktığında iğrenircesine kafasını çevirdi. ''Konuşmaya başla sarı göz'' dedi.
'' Ona teşekkür etmeliyim. Yani sonuçta beni kurtaramadı ama ailemi kurtardı. Cehenneme gitmemin tek sebebi benim. Yaptığım hatalar. Sadece pişmanlık duyuyorum işte. Çoğu avcıdan özür diledim. '' dedim buruk bir ses tonuyla.
'' Bak bana inanmakta zorluk çektiğini biliyorum ama bana yardım etmelisin. Biliyorsun birinden kolay kolay yardım istemem. Anechka'yıda bulabilecek belki tek kişi sensin. Lütfen''
Bir gün içinde yeterince lütfen demiştim. Eğer bunuda kabul etmezse herkesin içinde üzerine atlayacak ve iç organlarını teker teker çıkartacaktım. Etrafta onca aç hayvan varken aslında iyilik yapmış bile olabilirdim. Dur bir dakike iyilik mi? Iyy. En iyisi koleksiyonuma filan koymaktı. Bir kaç adım ona yaklaştıktan sonra kollarımı açtım ve hafifçe sarıldım. Ağlamak için kendimi zoladığımda gözümden gelen yaşla zafere ulaştığımı anladım. Ahh Hadi ama Avery. Ya kabul et. Yada son duanı oku.
Lewymocha
Lewymocha
Sarı Gözlü İblis
Sarı Gözlü İblis

Mesaj tarafından Avery Lazar Cuma Kas. 26, 2010 4:10 am

'' Ona teşekkür etmeliyim. Yani sonuçta beni kurtaramadı ama ailemi kurtardı. Cehenneme gitmemin tek sebebi benim. Yaptığım hatalar. Sadece pişmanlık duyuyorum işte. Çoğu avcıdan özür diledim. '' dedi buruk bir ses tonuyla.
'' Bak bana inanmakta zorluk çektiğini biliyorum ama bana yardım etmelisin. Biliyorsun birinden kolay kolay yardım istemem. Anechka'yıda bulabilecek belki tek kişi sensin. Lütfen''
Bir kaç dakika düşündü. Ardından bana hafifce sarıldı. Bunun üzerine şaşırmıştım. Bir iblis benden yardım istiyordu ve ciddi gözüküyordu. Kesinlikle ona inanıyor değildim ve kesinlikle güvenmiyordum da. Ama olacakları görmek istiyordum.
Daha doğrusu annemi.. Bir şey olursa, zaten o olaydan sıyrılmayı başarabilirdim. Zaten bu ünümle tanınmıyor muydum? Zeki kız Avery! Aman ne güzel.
İblis den uzaklaştım ve bir kez daha ona baktım. Bu sefer sarı gözlerine bakmadım tabii. Çünkü yeterince tiksinmiştim.
''Tamam bunu hallettik diyelim.. Annemi nasıl göreceğim?'' dedim. İblisi tepeden aşağıya bir kez daha süzdüm. Onun doğruyu söylediğini inanmak isterdim fakat.. Daha önce de böyle hikayeler duymuştum deneyimli avcılardan. Onlar her seferinde bunun gibi olayları atlatmışlardı. Ya ben? Ona güvenmeye çalışmakla hata mı ediyordum?
Her ne olursa olsun, annemi görmek için her şeyi yapardım. Fakat.. Bir iblise güvenmeye çalışmak? Bilmiyordum.
Avery Lazar
Avery Lazar
Avcı
Avcı

Mesaj tarafından Lewymocha Salı Kas. 30, 2010 5:10 am

Kollarımdan ayrıldıktan sonra bir kaç adım geri çekikldi. Beni yine ve yine süzdü. Tanrım ne vardı bunda bu kadar uzatılacak. Şu insanlar herşeyi fazla düşünüyorlar sanki bir işlerine yarıyacakmış gibi.
''Tamam bunu hallettik diyelim.. Annemi nasıl göreceğim?'' dedi ve beni milyonlarca kez süzdüğü gibi tekrar süzdü. Tanrım bu kız lezbiyen filan mıydı?
'' Bak çok uzadı bu iş. Altı üstü lanet olasıca bir özür. İstemiyorsanda sorun değil. Onu bulucak başkalarını da bulabilirim'' dedim sinirlice. Kollarımı bağdaş yaptıktan sonra insanlara bakmaya başladım. Ne kadar acizdiler. Korunmasız ve acınası. Aslında onları böyle görmek bana keyif veriyordu. Kafamı çevirip Avery'e baktım. Hala düşünüyordu. Tanrım bu kız kesin salak.
Derin off çektikten sonra doğruldum.
''Hey bak benden bu akdar tamam mı'' dedimm sinirlice ve arkamı döndüm. Omzumun üstünden teorik olarak lezbiyen kıza baktım.
ahh hadi avery kabul et artık şunu

Rp Out: Çok çok pardon hem geciktirdiğim için hemde iğrenç olduğu için ama çok yorgunum :/
Lewymocha
Lewymocha
Sarı Gözlü İblis
Sarı Gözlü İblis