Supernatural RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karşılaşma

2 posters

Karşılaşma Empty Karşılaşma

Mesaj tarafından A. Kurt McDaniel Perş. Ara. 09, 2010 11:39 pm

Soğuktan kanım donmasına aldırmadan yürüyordum. Daha doğrusu bu şekilde yürümeye alışıktım. Üzerimde parçalanmaya hazır gömleğim ve yırtık kotumla kasabanın delisi gibi göründüğüme emindim . Dışarısı neredeyse 5 dereceydi . Emily ve ben ciddi bir kavganın kurbanı olmuştuk. Hışımla evi terketmişti . Her zaman yaptığımı yapacaktım . Sarhoş olup , adımı bile hatırlamayana kadar kafa çekecektim .
Jackson'daki eski batı misali bar en uğrak yerlerimdendi . Uzaktı . Ama zaten evin anahtarları yoktu . İstesemesem de gidebileceğim tek yerdi . Motorun sesi içimi adrenalin duygusuyla sardı . Gaza bastığımda .. Uzun zamandır ilk kez özgür olduğumu farkettim .
Soğuk rüzgar yüzüme çarpıyor , kask'ım ise pek bir işe yaramıyordu. 30 dakika sonra barın önünde durdum . Tarlanın ardındaki eski meşe ağacını görebiliyordum . Yavaş adımlarla barın kapısına ilerlerken geçmişim gözümün önünden geçti . Eleanor ..
Eleanor'u hep sevmiştim . Ama sadece sevmiştim ; bir dost , kardeş gibi . O ise çok farklı duygular beslemişti . Bunları öğrendiğimde ilk .. Ona birşeyler hissedebileceğimi farkettim . Ama sonra Emily ile tanıştım . Eleanor yanımda Emily'i gördükten sonra birden hayatımdan çıktı . Ama geri döneceğini biliyordum . Bir süre sonra kendini astığını öğrendim . Suçluluk duygusuyla kafayı yediğimi sandım . Sonra ... Onu birkaç insanın hayalet biçiminde gördüğüyle ilgili haberler aldım . Eleanor intikam peşindeki bir hayaletse , Emily'i korumak zorundaydım . Onunla evlendim . Aslında beraber mutluyuz . Dağınık , başına buyruk ve alkolik olsamda beni seviyor . Bu bir mucize gibi çünkü o güzel , tertipli , kibar ve iyi bir aileden geliyor . Benim için kaçtığında onu hayatım pasına korumaya yemin ettim . Hala da bu yeminle yaşıyorum .
Düşüncelerime dalmışken sert rüzgar beni kendime getirdi . Sonra kısık , tiz bir kahkaha arkamı merakla dönmeme yol açtı . Buğday tarlasından geliyordu . Gitmemem gerektiğini biliyordum ama ben bir avcıydım işte . Aptallık kanımda vardı . Yavaş yavaş benden uzun ekinler arasında yürürken ikinci bir kahkaha duydum . Sonra benden pek uzak olmayan ağacın içinden hışırtılar geldi . Avım büyük ihtimalle bir şekil değiştiriciydi . Saldırı pozisyonumu alarak yavaş yavaş ağaca doğru yaklaştım .

A. Kurt McDaniel
A. Kurt McDaniel
Avcı
Avcı

Karşılaşma Empty Geri: Karşılaşma

Mesaj tarafından A. Eleanor Hathaway Cuma Ara. 24, 2010 10:20 pm

Eğer bir hayaletseniz yapacak pek fazla işiniz yoktur. Eğer benim gibi bir hayaletseniz; işte o zaman kötülükten başka birşey düşünmezsiniz. Her gün, her saat, her dakika, her saniye...
Ve gene rüzgarın içime işlediği bu serin gecede şehrimin her hangi bir buğday tarlasında dolanıyordum. Dolunay kendini bulutların arasına saklamaktan vazgeçmiş ve tüm parlaklığını ortaya sermişti. Huzurluydum. Ama yeri boş olan kalbim birşeyler seziyordu. Güçlü ve derinden duygular. Duyularım harekete geçmişti. Gözlerim dikkat kesilmiş, kulaklarım rüzgarın uğultusundan başka birşeyler duymak için çabalarken, burnum havada ağır bir koku algılıyordu. Sek alkol kokusuyla birleşmiş parfüm kokusu. Çok tanıdıktı. Herşeyden çok. Kendimden bile çok tanıdık.
Kulaklarımın bir zaman sonra duyduğu ikinci ses araba sesi oldu. Ağır meltemin bana doğru esmesiyle koku netleşti. Temkinliydim. Fakat arabadan çıkan kişi benimle aynı duyguları beslemiyordu. O temkinli değildi ve bana zarar verecekti. Sırıttım. Aptal ama güzel kokan bir avcı. Hemde sarhoş. Bu gece güzel geçecekti. Bunları düşünürken başka bir fikir geldi aklıma. Madem sarhoş ve bu haliyle belasını arıyor, biraz eğlenmekten ne çıkardı? Bir kahkaha patlattım. Avcı irkildi. Aramızda uzun bir mesafe vardı fakat tecrübeli bir avcı olmalı ki kahkahamı duydu. Bana doğru yaklaşmaya başladı. Bende buğdayların arasından ona doğru yaklaşıyordum. Bir şekilde ortak bir yerde buluşacaktık. Son buğday topluluğunu geçtikten sonra karşımda çıkan şey içimdeki tüm duyguları aynı anda yaşattı.
Bir çift yeşil göz. Aşık olduğum, beni ben yapan o gözler. Geçmişim, intikam sebebim. Herşeyim belkide. Ağzımdan çıkan duygu yüklü kelime onu tanımlardı.
''Kurt.''
A. Eleanor Hathaway
A. Eleanor Hathaway
Yönetici ~ Hayalet
Yönetici ~ Hayalet

Mesaj tarafından A. Kurt McDaniel C.tesi Ocak 01, 2011 6:04 pm

-Kurt.
Eleanor , burda olduğundan haberim yoktu . Büyük bir şokun ardından , adrenalin patlaması yaşadım . Buradaydı , benden intikam alacaktı . Sesi yıllar sonra bile aynı ince tınıya sahipti . Kararsızca kendi çevremde dönüp onu aramaya başladım . Hala kahkaha atıyordu . Şuan yapacağım her hareket , ölüme daha da yakın olmamı sağlayacaktı .
Onu göremiyordum , ama çok yakınımda olduğunu hissediyordum . Arkamda birşey hissettiğimde arkama dönüyor , buğdaydan başka birşey göremiyordum . Boyumu aşan ekinler yüzünden kendimi savunamamaktan korkuyordum .
Karşımdaki kişi kim olursa olsun , ben bir avcıydım . Oysa av .Bize bu öğretilmişti . Babanı bile tanıma . Ama saldırmadan önce , konuşmam gereken bir av . Kısa bir tereddütten sonra silahımı yavaşça yere bıraktım . Parmak ucunda kalkarak etrafa baktım . Onu göremeyince ;
- Lütfen .. Konuşmak istiyorum .
Korkarak ağacın yanındaki açıklığa çıktım . Derin bir nefes aldım ve olduğum yerde oturdum . Geleceğini biliyordum , bundan emindim .
A. Kurt McDaniel
A. Kurt McDaniel
Avcı
Avcı

Mesaj tarafından A. Eleanor Hathaway C.tesi Ocak 01, 2011 6:31 pm

''Seni seviyorum Kurt.'' demiştim o gün. 3 yıl önce bir kış gününün akşamı. O yemekte. Bahçeye hava almak için çıktığımız o anlarda. Sadece ikimiz vardık oysaki. Onun beni sevmemesi için hiçbir nedenin olmadığını düşünmüştüm. İşin en kötü tarafıysa benim onu sevdiğim kadar onunda beni sevdiğini düşünmemdi.
Bana şaşırmış ve parlamış yeşil gözleriyle bakarken;
''Yapamayız.'' demişti. O zaman bile küçük bir umudum vardı. Kendime o kadar çok güvenmiştim ki onun beni rededemeyeceğine inanmıştım.
''Yani... Sen ve ben. Yapamayız Eleanor. Sen çok iyi bir dostsun, ama ne yazık ki ben...'' devam edememişti. 'Ben seni sevmiyorum.' diyecekti. Gözlerimden akan yaşları rüzgar esene dek fark etmemiştim. Esen soğuk meltem gözyaşlarımın da yanaklarımda soğumasına yol açmıştı. O gün anlamıştım, yaşamam için bir sebep kalmadığını... Ve alınması gereken bir intikam olduğunu.

''Konuşmak istiyorum.'' Bu cümle beni kendime getirmişti. Onu burada zor duruma düşürüp 'sarışın'ın yerini öğrenip onu öldürebilirdim. Ama şuanda hiçbir şeyle uğraşmak istemiyordum. Sadece onu dinlemek istiyordum. Sesini duymak, ona dokunmak, sohbet etmek... İntikamımı şuanda alamazdım. Çünkü daha çok erkendi. Bana birşeyler söylemeliydi. Yanına doğru yaklaşıyordum. Açık alandaki ağacın dibine oturmuş bekliyordu. O kadar savunmasız ve narindi ki.. Özlem duygusu tüm ruhumu kapladı. Ağlamak istiyordum ama hayaletler ağlayamazdı. Şimdi tek ihtiyacım olan bedenimdi işte. Eğer bedenim olursa ona sarılabilir ve onu hissedebilirdim ama artık çok geçti. Şimdi sadece dinleyebilirdim. Neyseki beni gördüğünü biliyordum.

Yanına yaklaştığımda bana baktı. Yüzünde acı vardı. Acı ve hüzün. Gene içmişti ve hafif sarhoştu. Hiç değişmediğine adım gibi emindim fakat yapamıyordum. Ağzımdan bir tek kelime çıkmıyordu. Sadece onu istiyordum. Uzun bir süre bakıştık öylece. Beni inceliyordu. Yüz hatlarımı, saydam vücudumu. Üzerimdeki beyaz elbiseyi. Yüzündeki acı gitgide büyüyordu. Bense sadece yüzüne bakıyordum, o beyaz, pürüzsüz yüzüne. Sonra beklemediğim biranda gene dudaklarım bana oyun oynadı.
''Seni... Özledim.''
A. Eleanor Hathaway
A. Eleanor Hathaway
Yönetici ~ Hayalet
Yönetici ~ Hayalet